Wśród propozycji naszej firmy znajdują się nowoczesne ogrodzenia i pasujące do nich panelowe, dwuskrzydłowe i przesuwne bramy wjazdowe na pilota w tym także z furtką, które można zamówić u nas z montażem. Opcja 3D, w jakiej dostępne są te ostatnie, wynika z zastosowanych w nich stalowych drutów, cieńszych niż w modelu 2D oraz atrakcyjnych przetłoczeń. Wszystkie dostępne tu produkty są wysokiej klasy, trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Wykonujemy je zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych – przesuwne bramy przemysłowe są często stosowane m.in. na terenach zakładów produkcyjnych.

Nowoczesna brama skrzydłowa czy przesuwna?

Przy wyborze pierwszego rozwiązania w przestrzeni trzeba zapewnić odpowiednią ilość miejsca, która będzie potrzebna do uchylenia automatycznej, panelowej bramy dwuskrzydłowej. Planując montaż, muszą Państwo wziąć pod uwagę, że w przypadku bardzo wznoszącego się terenu lub zbyt bliskiej odległości budynku od ogrodzenia, problemem będzie otwieranie się konstrukcji w stronę posesji. Za to furtka w tym modelu może znajdować się z dowolnej strony.

Aby podnieść sobie komfort wyjazdu lub wyjazdu z posesji, dobrym rozwiązaniem będą prezentowane tu nowoczesne wjazdowe bramy przesuwne. Zajmują one mało miejsca z racji tego, że otwierają się wzdłuż wewnętrznego ogrodzenia (równolegle do niego przylegają). Nawet przy silnym wietrze nie ma ryzyka, że zamkną się w niekontrolowany sposób. Dzięki obsłudze bramy przesuwnej pilotem odchodzi Państwu konieczność wysiadania z samochodu.

Zamów automatyczną i nowoczesną bramę na prywatną lub firmową posesję!

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich propozycji automatycznych bram przesuwnych, w tym przemysłowych. Dostępne są w różnym wymiarach i można je zamówić w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi do prawidłowego działania częściami i akcesoriami. Dzięki wspomnianemu mechanizmowi otwierającemu się na pilota zapewniają nie tylko wygodę, ale i zajmują mniejszą powierzchnię użytkową podwórka oraz świetnie komponują się z naszymi ogrodzeniami panelowymi.

Jeśli interesuje Państwa w pełni nowoczesna i automatyczna wjazdowa brama z montażem, zapraszamy do zakupów!