W tej kategorii znajdą Państwo różnej wielkości furtki panelowe 3D. Ich szerokość całkowita wynosi od 100 do 110 cm, a wysokość jest w przedziale od 123 do 243 cm. Bramki te zostały w całości wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo. Dzięki temu wszystkie elementy metalowe są zabezpieczone przed niszczeniem spowodowanym przez: wilgoć, kwaśne opady, zanieczyszczenia powietrza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Furtka panelowa 3D – mądry wybór

Jeśli zdecydują się Państwo na złożenie zamówienia w Granddom, wówczas możecie mieć pewność, że otrzymacie wysokiej jakości wyroby. Pochodzą one od sprawdzonych i renomowanych polskich producentów.

Każdy Klient kupujący w naszym sklepie internetowym ma zagwarantowaną szybką dostawę. Dodatkowo może skorzystać z opcji montażu wykonanego przez fachowców. Wybrana furtka panelowa 3D będzie pomalowana proszkowo na kolor wybrany przez Zleceniodawcę. Dzięki temu produkt idealnie skomponuje się z aranżacją całego ogrodzenia. Aby podkreślić dekoracyjność paneli, są one specjalnie przetłaczane.