Jeśli szukają Państwo trwałych i tanich płotów, proponujemy panele proste 2D. Mają one nowoczesny design i są odporne na uszkodzenia mechaniczne, np. spowodowane przez uderzenie piłką. Dzięki temu ogrodzenia panelowe idealnie nadają się do obiektów sportowych i placów zabaw. Są także wybierane do posesji prywatnych ze względu na szybki i bezproblemowy montaż. Może on być przeprowadzony samodzielnie lub powierzony naszym fachowcom.

Panele ogrodzeniowe 2D parametry techniczne

Jako sklep zapewniamy Klientom szeroką ofertę systemów ogrodzeniowych. Wśród nich dostępne są kompletne zestawy paneli o różnych wymiarach. Istnieje możliwość stawiania ich na nierównym terenie. W standardzie proponujemy podmurówkę 50 × 250 × 2500 mm, ale mogą Państwo zamówić jej wykonanie w wysokości od 20 do 30 cm. Jeśli chodzi o parametry techniczne, to panele ogrodzeniowe 2D są ocynkowane ogniowo. Proces ten zabezpiecza stalowy drut przed rdzewieniem, a co za tym idzie, przedłuża jego żywotność.

Dodatkowo w trakcie składania zamówienia należy wybrać:

  • rodzaj łączników – betonowe lub metalowe,
  • sposób wykończenia – malowanie proszkowe czy sam ocynk,
  • wysokość ogrodzenia od 128 do 268 cm.

Na podstawie tych informacji obliczona zostanie cena za 1 metr bieżący płotu.

Niski koszt i wysoka jakość ogrodzenia panelowego
Jako doświadczony sprzedawca, dbamy o to, by oferowane panele proste 2D były wytrzymałe i estetyczne. Dlatego korzystamy wyłącznie z asortymentu pochodzącego od najlepszych producentów krajowych. W ten sposób możemy zagwarantować atrakcyjne ceny, zachowując wysoką jakość ogrodzenia panelowego. Zapraszamy do wyceny!