W naszej ofercie znajdą Państwo ocynkowane panele przetłaczane 3D, charakteryzujące się zarówno dużą wytrzymałością, jak i niebanalnym wyglądem. Takie przęsła ogrodzeniowe, choć mają prostą konstrukcję, to gwarantują możliwość zbudowania eleganckiego, trwałego ogrodzenia. Ponadto zawsze można pomiędzy prętami przepleść specjalne taśmy ogrodzeniowe, które posiadamy w naszej ofercie, aby osłonić się od wzroku przechodniów i zapewnić sobie większą prywatność. Warto postawić na nasze produkty – zachęcamy do zapoznania się z ich zaletami.

Panele przetłaczane 3D – łatwy montaż i doskonałe parametry

Prostota – to jedna z największych zalet, jakimi charakteryzują się systemy panelowe. Panele 3D wykonane są z pręta stalowego ocynkowanego. To gwarantuje im, wieloletnią trwałość. Zrobione z nich płoty cechują się ponadprzeciętną odpornością na korozję i inne negatywne skutki oddziaływania warunków atmosferycznych. Ponadto ich konstrukcja jest solidna, bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Z drugiej strony prosta budowa ocynkowanych paneli przetłaczanych 3D sprawia, że są bardzo łatwe w montażu. Słupki ogrodzeniowe, jakie także znajdują się w naszej ofercie, można umiejscowić zarówno w gruncie, jak i na podmurówce. To drugie rozwiązanie jest o tyle korzystne, że znacznie zwiększa stabilność konstrukcji i wytrzymałość na uszkodzenia, a do tego podnosi jej walory estetyczne.

Panele ogrodzeniowe – szerokie zastosowanie

Wśród prezentowanych produktów znajdziecie Państwo panele ogrodzeniowe przetłaczane 3D o różnych wymiarach. Dzięki temu, jak i swojej atrakcyjnej oraz uniwersalnej estetyce, doskonale spisują się w najróżniejszych miejscach. Często stawia się je np. wokół obiektów użyteczności publicznej, w tym obiektów sportowych, placów zabaw, jak i wielu innych miejsc. Z powodzeniem można wykorzystać je również do ogrodzenia posesji prywatnych. Jeśli więc szukacie Państwo solidnego i ładnego ogrodzenia, nasze produkty będą doskonałym wyborem. Systemy panelowe świetnie komponują się tak z nowoczesnymi, jak i klasycznymi elewacjami.
Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień – wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne.